2011/05/03

Знову ХайПарк (Лебедина Битва)

В мене останнім часом ідуть пости, які я вже давно пообіцяв. Цього разу обіцяна "Лебедина битва" :)
Але спочатку трохи передісторії:
Ми знов ходили в ХайПарк і цього разу не самі, а з нашими друзями. В основному просто відпочивали, гуляли, тринділи і, звичайно, фоткались:
 Горобиний гуртожиток:


Отак виглядають потомлені від роботи іммігранти :)


Ставок в ХайПарку, на якому потім і розгорілась драма :)


Оля пробувала погладити гуся, а гусь в цей час строїв із себе недотрогу, ніби невзначай постійно відступаючи на півкроку, при цьому майже ні піднімав голову від трави:
Тим часом на воді вже почали привертати до себе увагу лебеді:


В результаті ставка їм виявилось замало, або вони думали, що там їх погано видно і вони вискочили на берег, до глядачів:


Чесно-кажучи, виглядало досить моторошно, було таке враження, що битому вже зовсім кришка і можна буде його забирати додому на борщ. Але в результаті виявилось, що все не так страшно :)

А це вже трохи потріпаний лебідь (ми так і не розібрались самка це чи самець):
Ну а тепер, як це все приблизно відбувалось і як Оля спасала нещасну жертву. Дивіться на широких екранах в HD-якості!!! :)


http://www.youtube.com/watch?v=oF4xepRoMUU

Ну і король ставка потім майже в спокійному стані:


А ще Наташка, надивившись на чужі подвиги, захотіла погладити бурундучка. Ці бурундучки тут - це прикольні потворки. Вони дуже швидкі і значно менш товариські ніж білки. При цьому виглядають досить потішно, жовтенькі такі, з прикольними полосками на спині - етакі "Бембі" серед гризунів :)http://www.youtube.com/watch?v=n5JJZ5OawwQ&feature=mfu_in_order&list=UL


3 коментарі:

Andey сказав...

Кста Ступ ) Можна конструктивну критику ?
я інколи шось пишу в dslrvideo.ru
і там за такі пости майже відразу б вигнали б комьюніті )) ну дуже великий пост з тяжкими для браузера відео
Зазвичай пишуть шапку посту з якоюсь загальною завлекаловкой і одну картинку (все це на півекарну максимум) - все інше ховають в повному вигляді посту - люди тицяють на шапку і читають багасторінну сагу ))
там за це відповідає тег

Andey сказав...

зїло тег )) значить має працювати і тут - cut в стріловидних лапках ))

Alla сказав...

Дааа уж... лебединые схватки впечатлили. Обычно они плавают себе пассивно, ну не без того крылья распустять, дадут народу полюбоваться, но вот такое зрелище не каждый день увидишь. Нелёгкая жизнь в Канаде :))))