2011/05/03

Знову ХайПарк (Лебедина Битва)

В мене останнім часом ідуть пости, які я вже давно пообіцяв. Цього разу обіцяна "Лебедина битва" :)
Але спочатку трохи передісторії:
Ми знов ходили в ХайПарк і цього разу не самі, а з нашими друзями. В основному просто відпочивали, гуляли, тринділи і, звичайно, фоткались:
 Горобиний гуртожиток:


Отак виглядають потомлені від роботи іммігранти :)


Ставок в ХайПарку, на якому потім і розгорілась драма :)


Оля пробувала погладити гуся, а гусь в цей час строїв із себе недотрогу, ніби невзначай постійно відступаючи на півкроку, при цьому майже ні піднімав голову від трави:
Тим часом на воді вже почали привертати до себе увагу лебеді:


В результаті ставка їм виявилось замало, або вони думали, що там їх погано видно і вони вискочили на берег, до глядачів:


Чесно-кажучи, виглядало досить моторошно, було таке враження, що битому вже зовсім кришка і можна буде його забирати додому на борщ. Але в результаті виявилось, що все не так страшно :)

А це вже трохи потріпаний лебідь (ми так і не розібрались самка це чи самець):
Ну а тепер, як це все приблизно відбувалось і як Оля спасала нещасну жертву. Дивіться на широких екранах в HD-якості!!! :)


http://www.youtube.com/watch?v=oF4xepRoMUU

Ну і король ставка потім майже в спокійному стані:


А ще Наташка, надивившись на чужі подвиги, захотіла погладити бурундучка. Ці бурундучки тут - це прикольні потворки. Вони дуже швидкі і значно менш товариські ніж білки. При цьому виглядають досить потішно, жовтенькі такі, з прикольними полосками на спині - етакі "Бембі" серед гризунів :)http://www.youtube.com/watch?v=n5JJZ5OawwQ&feature=mfu_in_order&list=UL


Дописати коментар